خدمات چاپ رمزینه نگار

RAMZINEHNEGAR SEPEHR

خدمات چاپ

رمزینه نگار سپهر با بیش از 10 سال سابقه کار در زمینه تولید لیبل ، چاپ لیبل ، طراحی لیبل و سایر خدمات آماده همکاری با شما عزیزان می باشد.

جهت دریافت اطلاعات بیشتر و دریافت مشاوره رایگان با متخصصان ما در ارتباط باشین…

شرکت فنی-بازرگانی رمزینه نگار سپهر

چاپ لیبل دیچیتال تک رنگ

شرکت فنی-بازرگانی رمزینه نگار سپهر

چاپ شش رنگ بر روی انواع لیبل

شرکت فنی-بازرگانی رمزینه نگار سپهر

چاپ تن پلات بر روی انواع لیبل 

شرکت فنی-بازرگانی رمزینه نگار سپهر

چاپ طلاکوب و نقره کوب

خدمات چاپ لیبل

چاپ لیبل همانند شناسنامه محصول شما می باشد و همچنین سبب اعتبار و اصالت کالای شما می باشد.چاپ لیبل با طراحی منحصر به فرد می تواند برای جذب مشتری و انتخاب محصول شما در بازار رقابت که با تنوع صدها طرح و رنگ مختلف وجود دارد بسیار موثر و مفید باشد. چاپ لیبل علاوه بر جاذبه های بصری باید نیاز مخاطب برای اطلاع از  ویزگی های محصول را نیز برآورد سازد.

چاپ لیبل و برچسب  به دو صورت رول و شیت چاپ میگردد، که می تواند روی انواع لیبل از جمله لیبل کاغذی، صدفی ، حرارتی ، اموال ، ترانسپرنت و متالایز  صورت گیرد.

رمزینه نگار سپهر

چاپ فلکسوگرافی یا فلکسو به انگلیسی (Flexography) نمونه‌ای از فرایند چاپ است که با بهره‌گیری از یک صفحه انعطاف‌پذیر به نام کلیشه (پلیت فتوپلیمری) که از جنس ژلاتین یا الاستومتر بوده عمل چاپ صورت می‌گیرد. این چاپ دراصل نسخه مدرنی از لترپرس است که می‌تواند برای چاپ بر روی تقریباً هر نوع بستر، از جمله فیلم‌های پلاستیکی، فلزی (قوطی‌های فلزی) یا آلومینیومی (آلومینیوم بیلیستر – مصارف دارویی و غذایی)، سلفون – فیلم‌های متالایز و کاغذ مورد استفاده قرار گیرد. از این روست که از چاپ فلکسو برای چاپ بر روی بسترهای غیر متخلخل جهت انواع فیلم های پلیمری بسته‌بندی مواد غذایی (منظور فیلم‌های پلیمری با عرض بالا می‌باشد )، لیبل‌های پشت چسبدار به‌طور گسترده‌ای استفاده می‌شود

چاپ فلکسو رول

افست یکی مهمترین روش‌های چاپ در تبلیغات می‌باشد؛ که در آن، نوشته و عکس را بر سطح لاستیکی یک استوانه (سیلندر) گردان برگردانده و آن را با فشار استوانه دیگر روی کاغذ چاپ می‌کنند. دستگاهی که برای این نوع چاپ استفاده می‌شود سه استوانه دارد. در این روش چاپ ابتدا مطالب مورد نظر بر روی صفحه‌ای آلومینیمی به نام زینک منتقل می‌شوند و سپس این صفحه را با مواد شیمیایی طوری حساس می‌کنند که فقط نوشته‌ها و تصاویر آن، مرکب چاپ را به سمت خود جذب کنند و زینک را به دور نخستین استوانه بپیچد. طرح مورد نظر بر اثر فشار روی پوشش لاستیکی استوانه دوم، بر می‌گردد. کاغذ سفید که متوالیاً به دور استوانه سوم می‌پیچد مطالب را از روی پوشش لاستیکی استوانه دوم دریافت می‌کند.

چاپ افست رول

اسکرول به بالا