واحد فروش: 44357169- 44363468(021)

جستجو
این کادر جستجو را ببندید.

پشتیبانی فنی و تعمیرات

دپارتمان فنی شرکت رمزینه نگار سپهر به عنوان یک مرکز حرفه‌ای و مجهز در زمینه تجهیزات سخت‌افزاری مبتنی بر بارکد (لیبل پرینتر، فیش پرینتر، بارکدخوان، PDA و…) با هدف ارائه کلیه خدمات پس از فروش این محصولات، اعم از گارانتی، نصب و راه‌اندازی، آموزش کاربری، سرویس‌های دوره‌ای، پشتیبانی فنی، عیب‌یابی نرم‌افزاری-سخت‌افزاری و تعمیرات تخصصی این دستگاه‌ها، در سال ۱۳۹۰ راه‌اندازی گردیده است.

خدمات فنی قابل انجام توسط این واحد شامل موارد زیر می‌باشد :

خدمات گارانتی و پشتیبانی پس از فروش

کلیه محصولات سخت‌افزاری خریداری شده از رمزینه نگار سپهر به مدت یک سال تحت گارانتی این شرکت بوده و در صورت پیشآمد هر گونه مشکل سخت‌افزاری، هزینه تعمیر یا تعویض قطعه معیوب بر عهده شرکت رمزینه نگار سپهر بوده و بصورت رایگان مراحل تعمیر یا تعویض قطعه مورد نظر صورت می‌گیرد.

نکته 1: استفاده از گارانتی منوط به آن است که دستگاه در شرایط صحیح و مطابق با دفترچه راهنمای محصول و توضیحات کارشناسان فنی شرکت مورد استفاده قرار گرفته و مشخص شود که هیچ استفاده غیر اصولی از دستگاه صورت نگرفته است.

نکته 2: هد لیبل پرینترها از طرف سازندگان این تجهیزات، جزء قطعات مصرفی آنها معرفی شده‌ و شامل گارانتی نمی‌شود.

همین‌طور محصولات سخت‌افزاری خریداری شده به مدت 3 ماه از تاریخ صدور فاکتور خرید دارای پشتیبانی فنی و آموزش رایگان توسط واحد فنی شرکت هستند و مشتریان می‌توانند طی این بازه زمانی بصورت تلفنی و اینترنتی از راهنمایی‌های کارشناسان فنی این واحد در جهت حل مشکلات کاربری و دریافت آموزش‌های لازم بصورت رایگان استفاده نمایند.

آموزش و رفع اشکال

کارشناسان فنی شرکت رمزینه نگار، آماده ارائه خدمات آموزشی و هر گونه رفع اشکال غیرحضوری (بصورت تلفنی و اینترنتی) در رابطه با تجهیزات سخت‌افزاری ارائه شده توسط شرکت (لیبل پرینتر، فیش پرینتر، بارکدخوان و PDA) هستند.

تعمیر و تعویض قطعات آسیب دیده

واحد فنی رمزینه نگار سپهر، به کمک کارشناسان مجرب و بسترهای ضروری و مورد نیاز، آمادگی لازم جهت ارائه هر گونه خدمات تعمیر و یا تعویض قطعات معیوب مربوط به لیبل پرینترها، فیش پرینترها، بارکدخوان‌ها و PDA-ها را دارا می‌باشد.

بازبینی دوره‌ای

کارشناسان این واحد در صورت نیاز، آمادگی سرویس و بازبینی دوره‌ای دستگاه‌ها با هدف جلوگیری از احتمال ایجاد مشکلات نرم افزاری یا سخت افزاری، نگهداری آن‌ها، و تشخیص، اعلام و برطرف نمودن ایرادات احتمالی آن‌ها را دارند.

سایر خدمات

آموزش کاربران، بررسی و اعلام مشکلات سیستم‌های جانبی، مشاوره برای انتخاب مواد مصرفی مناسب، طراحی و چاپ برچسب و… از دیگر خدمات این واحد می‌باشد که در اختیار مشتریان قرار می‌گیرد.

پیمایش به بالا