واحد فروش: 5671881956718630 (021)

چاپ رنگی انواع لیبل و برچسب

لمینت مات و براق بصورت رول  |  چاپ فلکسو لیبل | چاپ طلاکوب و نقره کوب بر روی انواع لیبل

چاپ فلکسو 6 رنگ برچسب

چاپ رنگی لیبل با طراحی منحصربه‌فرد و زیبا می‌تواند سهم به‌سزایی در جذب مشتری و انتخاب محصول شما داشته باشد. چاپ فلکسو یا فلکسوگرافی لیبل به عنوان یک روش گسترده و منعطف در چاپ لیبل و برچسب رنگی ، روش چاپی است با یک لوح چاپ برجسته و منعطف به نام کلیشه. این لوح به سیلندر لوح دستگاه چاپ فلکسوگرافی چسبانده می‌شود. این روش بطور گسترده جهت چاپ سطوح به کار رفته در لیبل بسته‌بندی مواد غذایی و چاپ رنگی لیبل محصولات صنعتی به کار می‌رود. همچنین از آن می‌توان برای چاپ سطح وسیعی با یک رنگ یکنواخت و یکدست استفاده کرد. به طور معمول در جریان فرآیند چاپ فلکسو، لفافه چاپی از رول به سمت ماشین چاپ هدایت می‌شود. این دستگاه شامل واحدهای چاپی مختلف است که هر واحد و ایستگاه چاپی یک رنگ به خصوص را چاپ می‌کند. همانند چاپ روتوگراور، در چاپ فلکسو نیز شیدهای رنگی مختلف با روی هم قرار گرفتن و همپوشانی چهار رنگ اصلی (به اختصار CMYK) که شامل رنگ‌های آبی فیروزه‌ای (Cyan)، ارغوانی (Magenta)، زرد (Yellow) و مشکی (Black) می‌باشد، بدست می‌آیند.

کاربردهای چاپ فلکسو

برخی ار کاربردهای چاپ فلکسو یا رنگی برچسب و لیبل‌ها در صنایع مختلف که رمزینه نگار سپهر نسبت به ارائه آن‌ها اقدام می‌نماید:
۱ – چاپ رنگی برچسب و لیبل های ٱرایشی – بهداشتی شامل انواع اکسیدان ها ، شوینده ها ، پاک کننده ها.
۲ – چاپ لیبل های دارویی مناسب برای شرکت‌های تولید دارو جهت نصب لیبل روی شیشه های دارو، قوطی‌های قرص و کپسول، قوطی‌های شیرخشک
۳ – چاپ لیبل مواد غذایی (محصولات صنایع غذایی):
مانند لیبل شیشه ترشیجات، لیبل شیشه مرباجات، ژله خوراکی، لیبل شیشه سس مایونز و انواع دیگر سس های خوراکی، لیبل شیشه های آبغوره و سرکه، شیشه های گلاب، شیشه های عسل و…
۴ – چاپ لیبل و برچسب محصولات صنعتی مانند:
لیبل انواع ظروف پلاستیکی یا فلزی روغن موتور ها، لیبل برخی لوازم کامپیوتر و موبایل ، لیبل صنایع نفت و گاز و پتروشیمی، لیبل صنایع برق و الکترونیک، لیبل صنعت نساجی و بافندگی، صنایع لبنی، لیبل ویژه صنایع فلزی و پلاستیکی، لیبل لوازم یدکی خودرو، لیبل جهت درج روی محصولات تولیدی‌های کوچک و بزرگ، و دیگر صنایع و مشاغل.

 

چاپ لیبل رنگی - چاپ لیبل و برچسب

انواع مختلف چاپ فلکسو :

چاپ لیبل یوی(UV)

چاپ لیبل یووی یکی از پرکاربردترین موارد استفاده در بازار می باشد. قیمت این نوع لیبل نسبت به سایر لیبل ها بسیار مقرون بصرفه تر است و یکی از ویژگی های منحصر به فرد این محصول امکان ارائه این نوع استیکر به صورت فوری یکروزه می باشد. چاپ لیبل یووی UV به صورت فول رنگی انجام می شود و در سایز ها و ابعاد مختلف و متنوع قابل عرضه می باشد. این نوع لیبل به صورت کاغذی می باشد و با روکش یووی محافظت می شود و کیفیت چاپ برروی این نوع لیبل بسیار مطلوب بوده و رنگ ها همگی کاملا براق و اشباع می باشند.برای ایجاد فضای اطمینان در زمان برش توصیه می شود لوگو و سایر نوشته های خود را حداقل به میزان ۳ میلیمتر از لبه های کار فاصله دهید

چاپ لیبل سلفون براق و مات

از ویژگی های چاپ لیبل سلفون براق همانگونه که از اسم این محصول مشخص است حالت گلاسه و یا براق بودن آن است. این نوع لیبل هم مشابه لیبل یووی به صورت فول رنگی و در سایز های متنوع قابل عرضه می باشد. کیفیت چاپ برروی این نوع لیبل بسیار مطلوب بوده و رنگ ها همگی کاملا براق و اشباع می باشند.

این نوع لیبل نیز بر خلاف لیبل سلفون براق دارای روکش سلفون مات می باشد. چاپ لیبل سلفون مات به صورت چهار رنگ و برروی شیت عمومی انجام می شود و مشابه سری کارت ویزیت های ساده قابل چاپ در ابعاد بزرگ هم می باشد. کیفیت چاپ و رنگ لیبل بسیار زنده خواهد بود.

چاپ لیبل شیشه ای

چاپ لیبل شیشه ای به ۲ صورت خوانا و ناخوانا مقدور و امکان پذیر میباشد. لیبل خوانا باید از روی شیشه چسبانده شود ولی لیبل شیشه ای ناخوانا مشابه برچسب های معاینه فنی از پشت شیشه باید چسبانده شود. چاپ لیبل شیشه ای در ابعاد مختلف قابل چاپ می باشد ولی از سایز های بزرگتر از سایز A5 دارای گارانتی نمی باشند. چاپ لیبل به صورت فول رنگی می باشد.

برای ایجاد فضای اطمینان در زمان برش توصیه می شود لوگو و سایر نوشته های خود را حداقل به میزان ۳ میلیمتر از لبه های کار فاصله دهید.

چاپ لیبل سلفون مات طلا کوب

روکش این نوع لیبل مشابه لیبل سلفون مات می‌باشد با این تفاوت که دارای ف‌‌یل طلاکوب می باشد. برای چاپ این نوع لیبل می بایست یک فایل برای قسمت های چاپی و یک فایل تک رنگ برای نواحی طلاکوب ارسال گردد.

رای ایجاد فضای اطمینان در زمان برش توصیه می شود لوگو و سایر نوشته های خود را حداقل به میزان ۳ میلیمتر از لبه های کار فاصله دهید.

چاپ لیبل متالایز

لیبل متالایز دارای چسبندگی مناسب بر روی شیشه ، پلاستیک و فلز و البته قطعات صنعتی می‌باشد. از ویژگی‌های لیبل متالایز، ضد خش ، ضد آب و قابل شستشو بودن و همچنین مقاومت بیشتر در برابر درجه حرارت بالا و همچنین اسید می باشد این نوع لیبل ها می باشد. لیبل متالایز از خدمات منحصر به فرد این مجموعه می باشد که در ساز ها و ابعاد دلخواه شما قابل عرضه میباشد. چاپ روی این نوع لیبل نیز به صورت فول رنگی می باشد.

اسکرول به بالا