واحد فروش: 5671881956718630 (021)
خدمات چاپ لیبل رمزینه نگار سپهر

چاپ تمپلات لیبل

لیبل​​ و برچسب

چاپ تمپلات چیست؟

در زمان طراحی، در صورتی که میزان رنگ بصورت صد درصد و کامل در نظر گرفته شده باشد نقطه های ترام در بزرگ ترین حالت خود و فاصله ها کمتر است که در نهایت سطح کار در پر رنگ ترین حالت خود قرار می گیرد که در اصلاح چاپ به این حالت تمپلات می‌گویند.

لیبل و برچسب رنگی (چاپ تمپلات لیبل)
لیبل تمپلات

چرا باید از لیبل رنگی (لیبل تمپلات) استفاده کنیم؟

مزایای استفاده از لیبل رنگی (تمپلات)

کاهش هزینه ها

در صورتی که به لیبل و برچسب رنگی برای کالاهای خود نیاز داشته باشیم ولی قصد نداریم که هزینه بالایی جهت چاپ لیبل چند رنگ پرداخت کنیم، می‌توان از لیبل رنگی (تمپلات) و روش چاپ دیجیتال بر روی آن استفاده کرد.

تفکیک و دسته بندی کالاهای متفاوت

از برچسب رنگی به عنوان برچسب (لیبل) نشان‌گر برای تفکیک و دسته‌بندی کالاهای متفاوت استفاده می‌شود.

زمان تولید و چاپ کمتر

از مزیت دیگر لیبل رنگی تمپلات می‌توان به زمان تولید و چاپ کمتر نسبت به سایر لیبل‌های چند رنگ که به دیگر روش‌ها چاپ می‌شوند اشاره کرد.

دیگر خدمات چاپ لیبل رمزینه نگار

چاپ طلاکوب لیبل
برچسب گچی - برچسب خردشونده - لیبل خردشونده - لیبل سکوریتی

چاپ دیجیتال لیبل

چاپ لیبل اصالت سازمان غدا و دارو ، چاپ برچسب اموال ، چاپ برچسب گارانتی ، چاپ لیبل دیجی کالا ، چاپ سریالی بارکد ، چاپ سفارشی لیبل تک رنگ

چاپ لیبل و برچسب
چاپ طلاکوب لیبل

چاپ طلاکوب و نقره کوب

این نوع لیبل در انواع محصولات دارویی، آرایشی و بهداشتی و… کاربرد دارد. در این روش چاپ، ابتدا از لوگو یا طرح مورد نظر كليشه ساخته می‌شود. سپس طرح بوسيله ورق‌های فويل طلایی یا نقره‌ای ، با اعمال فشار و حرارت توسط کلیشه روی برچسب حک می‌شود.
برچسب گچی - برچسب خردشونده - لیبل خردشونده - لیبل سکوریتی
چاپ لیبل و برچسب

چاپ رنگی فلکسو لیبل

چاپ رنگی لیبل و برچسب آرایشی-بهداشتی ، چاپ لیبل مواد غذایی ، چاپ لیبل دارو ، چاپ لیبل های صنعتی مانند: لیبل ظروف پلاستیکی یا فلزی، و بطور کلی هر نوع کالایی که نیاز به چاپ برچسب رنگی دارد

اسکرول به بالا