واحد فروش: 5671881956718630 (021)

اطلاعات بیشتر

درباره ما

تاریخچه شرکت

رمزینه نگار سپهر فعالیت خود را بصورت رسمی در سال 1388 آغاز نمود.

هسته اصلی شرکت بر اساس طراحی نرم افزارهای کاربردی و سفارشی مبتنی بر بارکد شکل گرفت و با هدف تأمین تجهیزات سخت افزاری و مواد مصرفی و همچنین راهکارهای علمی جهت راه اندازی این تکنولوژی در تمامی صنایع کشور ادامه یافت.

طولی نکشید که بر اساس نیازهای روزافزون مشتریان به مواد مصرفی سیستم های نرم افزاری -شامل لیبل‌های پشت‌چسب‌دار و ریبون‌های لیبل پرینتر- این مجموعه در سال 1390 اولین خط تولید دایکات و برش انواع لیبل خام را راه اندازی نمود. پس از مدتی خط نولید چاپ فلکسو 5 رنگ بر روی انواع لیبل ها به همراه دایکات همزمان را به این سیستم اضافه نمود، که هم‌اکنون با ظرفیت چاپ و دایکات روزانه ده هزار متر مربع لیبل و برچسب مشغول به فعالیت می‌باشد.

در همین راستا، رمزینه نگار سپهر همزمان عرضه و تأمین انواع تجهیزات سخت افزاری مورد نیاز مشتریان نرم افزاری خود از قبیل لیبل پرینتر، فیش پرینتر، بارکدخوان، PDA یا هندهلد صنعتی را آغاز نمود. که شما می توانید لیست محصولات سخت افزاری را در فروشگاه آنلاین رمزینه نگار سپهر مشاهده نمایید.

راهکارهای نرم افزاری رمزینه نگار

یکپارچه و منطبق با نیاز مشتری

این شرکت با تجربه چندین ساله در اجرای پروژه های مختلف نرم افزاری مبتنی بر بارکد، ارائه دهنده تخصصی سیستم‌های نرم افزاری جهت لیبلینگ کالا، مدیریت انبارها، مدیریت زنجیره تأمین، ردیابی مواد و قطعات، کنترل محصول، برنامه‌ریزی تولید، توزیع و فروش گرم، اتوماسیون اداری، اموال گردانی، کنتور خوانی، فروشگاهی و … بصورت یکپارچه و مطابق با نیاز مشتری است.

راهکارهای نرم افزاری مبتنی بر بارکد

خط مشی شرکت

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است و برای شرایط فعلی تکنولوژی مورد نیاز و کاربردهای متنوع با هدف بهبود ابزارهای کاربردی می باشد کتابهای زیادی در شصت و سه درصد گذشته حال و آینده شناخت فراوان جامعه و متخصصان را می طلبد.

ارزش های بنیادین

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ، و با استفاده از طراحان گرافیک است. نرم افزارها شناخت بیشتری را برای طراحان رایانه ای علی الخصوص طراحان خلاقی، و فرهنگ پیشرو در زبان فارسی ایجاد کرد، در این صورت می توان امید داشت که تمام و دشواری موجود در ارائه راهکارها، و شرایط سخت تایپ به پایان رسد و زمان مورد نیاز شامل حروفچینی دستاوردهای اصلی، و جوابگوی سوالات پیوسته اهل دنیای موجود طراحی اساسا مورد استفاده قرار گیرد.

اسکرول به بالا