واحد فروش: 44357169- 44363468(021)

جستجو
این کادر جستجو را ببندید.

بارکد خوان پرتابل

بارکد خوان پرتابل به بارکد خوان موبایل کامپیوتر و بارکد خوان های قابل حمل رایانه ای PDA اطلاق می گردد که به راحتی قابل جا به جایی بوده.و تاثیر به سزایی در صرفه جویی زمان و هزینه های ثبت و انتقال داده می نماید .

اهمیت استفاده از بارکد خوان

مدیریت کالا و اجناس در یک مجموعه، فروشگاه و یا انبار، کار بسیار سخت و زمان گیری است. برای جلوگیری از این مشکلات، روی هر کالایی که وارد مجموعه می شود بارکدی وجود دارد که اطلاعات آن را در خود دارد. با استفاده از بارکد خوان می توان این اطلاعات را خواند و در سیستم مدیریتی خود وارد نموند. بارکد اسکنر جزو ضروری ترین تجهیزات هر فروشگاه و یا انبار است. به دلیل اهمیت این دستگاه، سازندگان آن تنوع آن را بالا بردند تا به آسانی در همه جا بتوان از آن بهره برد. بارکد خوان پرتابل یکی از مدل های پر کاربرد آن است که بیسیم بوده و آزادانه می تواند جابجا شود. همه شرکت های تولید کننده بارکد خوان وایرلس به خوبی نیاز مصرف کنندگان در این زمینه را تشخیص داده اند و همه جوانب را در نظر گرفته اند. دستگاه بارکد خوان پرتابل در مقایسه با نوع باسیم آن مزایا و معایبی دارد که بهتر است قبل از خرید بارکد خوان به آن توجه کنید. به همین منظور بهتر است قبل از خرید از مشاوران در این بخش راهنمایی بگیرید.

رمزینه نگار سپهر

رایانه قابل حمل

همانطور که بیان شد، مدیریت کالاهای ورودی، خروجی و موجود در فروشگاه و یا انبار، کار بسیار با اهمیتی است که از طرف دیگر، زمان بر بوده و نیاز به تمرکز زیادی است. به همین خاطر روی تمامی محصولات بارکدی وجود دارد که اطلاعات آن کالا را در خود دارد. بارکد خوان پرتابل می تواند این اطلاعات را خوانده و به سیستم مدیریتی شما وارد کند. از این پس شما می دانید که کالاهای ورودی به انبار و یا فروشگاه شما، در چه وضعیتی به سر می برند. هنگام فروش نیز با اسکن مجدد بارکد آن محصول، مشخصات آن ظاهر شده و به آسانی می توان تسویه نمود. در رمزینه نگار سپهر بارکد خوان پرتابل موجود است که می توانید از برند مورد نظر خود تهیه نمایید. همچنین در صورت هر گونه سوال، بهتر است ابتدا با شرکت تماس گرفته و پس از اطمینان کامل خرید خود را نهایی کنید. مشاوران مجموعه منتظر تماس های شما خواهند بود.

برترین برندهای بارکدخوان

پیمایش به بالا