چاپ لیبل به روش دیجیتال

در روش چاپ لیبل دیجیتال، طراحی لیبل بوسیله کامپیوتر و با کمک نرم افزار طراحی لیبل صورت می گیرد و پس از آن لیبل پرینتر یا همان بارکد پرینتر، عملیات چاپ را بر روی لیبل انجام می‌دهد. این روش، جهت چاپ لیبل محصولات آرایشی-بهداشتی از جمله لیبل اصالت سازمان غذا و دارو ، چاپ بارکد کالاها در انبار، چاپ لیبل محصولات تجاری مختلف و در فروشگاه ها و کسب‌و‌کارهای کوچک تا متوسط و همچنین کارخانه ها -که از لیبل پرینتر صنعتی استفاده می‌شود- کاربرد فراوانی دارد.


چاپ لیبل به روش دیجیتال

در روش چاپ لیبل دیجیتال، طراحی لیبل بوسیله کامپیوتر و با کمک نرم افزار طراحی لیبل صورت می گیرد و پس از آن لیبل پرینتر یا همان بارکد پرینتر، عملیات چاپ را بر روی لیبل انجام می‌دهد. این روش، جهت چاپ لیبل محصولات آرایشی-بهداشتی از جمله لیبل اصالت سازمان غذا و دارو ، چاپ بارکد کالاها در انبار، چاپ لیبل محصولات تجاری مختلف و در فروشگاه ها و کسب‌و‌کارهای کوچک تا متوسط و همچنین کارخانه ها -که از لیبل پرینتر صنعتی استفاده می‌شود- کاربرد فراوانی دارد.

کاربرد انواع لیبل ها

لیبل ها یا برچسب ها توضیحاتی چاپ شده روی اجناس هستند که میتوان آنها را برای بهبود ظاهر یک محصول و جلب توجه مشتری، ارائه اطلاعات ضروری در مورد محصول و یا هشدار دادن به اپراتور یا کاربر در مورد خطرات بالقوه کار با یک دستگاه، مورد استفاده قرار داد. لیبل ها با توجه به سطحی که بایستی روی آن بچسبند، شرایط محیطی و فیزیکی مورد استفاده و کیفیت مورد نیاز، از مواد مختلفی نظیر وینیل، پلی کربنات یا پلی استر تولید می شوند تا بیشترین ماندگاری و کیفیت چاپ را حاصل نمایند. لازم به یادآوری است که برای اینکه کیفیت چاپ مناسب برای هر نوع لیبل بدست آید، ریبون (رول نواری آغشته به جوهر : Ribbon) مخصوصی وجود دارد که رمزینه نگار سپهر با توجه به خواسته شما از چاپ، از بهترین ریبون های آن گروه جهت چاپ بهره می‌گیرد. برای کسب اطلاعات بیشتر در این باره، مقاله ریبون لیبل پرینترها چیست؟ را مطالعه فرمایید.

تولید، طراحی و چاپ لیبل سفارشی توسط رمزینه نگار سپهر

رمزینه نگار سپهر جهت تولید، طراحی و چاپ لیبل های سفارشی کاربردی متناسب با هر نوع از کسب و کار دارای راهکارهای جداگانه و مختص به آن کسب و کار است. ما در رمزینه نگار سپهر انواع سفارشات تولید اولیه، طراحی و چاپ لیبل و برچسب برای انواع صنایع، نظیر: پزشکی و دارویی ، آرایشی-بهداشتی ، مواد غذایی، خودروسازی، لوازم خانگی، پوشاک، حمل‌و‌نقل، صنایع و مراکز خدمات ایمنی، صنایع گاز و پتروشیمی و… را پذیرا هستیم. اگر خواسته‌ها و موارد نیاز شما ایجاد لیبل یا سریال بارکد جهت محصولات تجاری، درج اطلاعات بر روی محصولاتتان با بالاترین کیفیت و ماندگاری، چاپ لیبل اصالت کالای سازمان غذا و دارو، چاپ لیبل فروشندگان دیجی کالا و دیگر موارد است، راه حل شما نزد ماست. همکاران ما در واحد فروش آماده ارائه مشاوره به شما هستند.

رمزینه نگار سپهر با سابقه 10 ساله در زمینه تولید انواع لیبل پشت چسب دار ، و چاپ لیبل به روش های دیجیتال و فلکسو، آمادگی پذیرش انواع سفارشات چاپ لیبل (رولی) به روش دیجیتال در انواع سایزهای استاندارد و رایج، بر روی انواع لیبل (کاغذی، صدفی یا PVC، متال، پشت متال، ترنسپارنت، برچسب اموال)، و همچنین چاپ انواع لیبل های اسکرچ مانند لیبل (برچسب) اصالت سازمان غذا و دارو و همچنین چاپ لیبل دیجی کالا را با بالاترین کیفیت دارا می باشد.

چاپ لیبل دیجیتال
چاپ لیبل دیجیتال
چاپ لیبل دیجیتال (چاپ سریالی بارکد)
چاپ لیبل دیجیتال (چاپ سریالی بارکد)

برخی از سایزهای لیبل که رمزینه نگار سپهر اقدام به چاپ آنها می نماید:

50×25 ، 40×50 ، 31×21 ، 51×34 ، 55×50 ، 45×30 ، 80×50 ، 80×60 ، 80×100 ، 125×95 .

همچنین سایزهای 40×10 ، 40×18 (پنج ردیف)، 40×20 (چهار ردیف) و 40×50 تلفیقی از جمله سایزهای رایج لیبل اصالت سازمان غذا و دارو می باشد که رمزینه نگار سپهر نسبت به چاپ آنها در تیراژهای مختلف اقدام می‌نماید.

چاپ لیبل اصالت سازمان غذا و دارو
چاپ لیبل اصالت سازمان غذا و دارو

برای کسب اطلاعات بیشتر، مشاوره و ثبت سفارش، با واحد فروش رمزینه نگار سپهر تماس حاصل فرمایید. یا فرم زیر را تکمیل نموده تا همکاران ما با شما تماس بگیرند.

اسکرول به بالا